Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro ty z vás, kteří chtějí porozumět psychopatii je Hervey Cleckleyho kniha The Mask of Sanity (Maska příčetnosti) naprosto nezbytnou studií psychopata, který není nutně typem zločince. Tato kniha již není k dostání. My jsme ji naskenovali a náš výzkumný tým pracovníků strávil dva týdny opatrného pročítání textu pro odstranění chyb převodu. Můžete si ZDARMA stáhnout celou knihe ve formátu PDF z odkazu vlevo nahoře.. ( Přečtěte si ukázkovou kapitolu z Masky Příčetnosti)

„Příjemný", „Okouzlující", „Inteligentní", „Bystrý", „Působivý", „Inspirující sebevědomí", a „Velmi úspěšný u žen": Tyto a podobná označení jsou opakovaně užívána Cleckleyem v jeho slavných případových studií psychopatů. Dále jsou, samozřejmě, „nezodpovědní", „sebedestruktivní" a tak dále. Tyto charakteristiky zdůrazňují ohromnou frustrací a záhadu obklopující studie psychopatie.

Zdá se, že psychopati mají velké množství právě těch vlastnosti, které jsou nejvíce žádané normálními lidmi. Ničím nenarušitelné sebevědomí psychopata zdá se býti téměř nemožným snem a je obecně to, o co „normální" lidé usilují získat navětěvami kurzů zvýšení sebevědomí. V mnoha případech se zdý být magnetická přitažlivost psychopata pro členy opačného pohlaví téměř nadpřirozená.

Cleckleyho klíčová hypotéza týkající se psychopatů je, že vskutku trpí opravdovou duševní nemocí: hlubokým a neléčitelným nedostatkem emocí. Jestliže cití alespoň trochu, jde pouze o emoce nejnižšího druhu. Psychopat koná podivné a sebedestruktivní věci, protože následky které by běžného člověka naplnili studem, znechucením se sebou samým a hanbou, jednoduše namají vůbec žádný vliv na psychopata. Co by pro ostatní znamenalo neštěstí, je pro něj pouhým pomíjivým nepohodlím.

Cleckley zároveň dodává podporu pohledu, že psychopatie je poměrně běžná ve společnosti obecně. Cleckley shromáždil některé případy psychopatů, kteří obecně normálně fungují ve společnosti jako podnikatelé, doktoři a dokonce jako psychiatři. Někteří výzkumníci nahlížejí na zločinnou psychopatii – která se často označuje jako porucha asociální osobnosti – za extrém „běžného" rozměru osobnosti.

My bychom charakterizovali kriminální psychopaty jako „neúspěšné psychopaty." Z toho vyplývá, samožřejmě, že mnoho psychopatů funguje ve společnosti a kteří si poradí lépe než ti, kteří se dostanou do rukou právního a sociálního systému.

Harrinton jde tak daleko, že považuje psychopata za nového člověka, za výsledek vývojového tlaku moderního života. Jiní badatelé tento pohled kritizují a poukazují na opravdové postižení, kterými klinický psychopat také trpí.

Studie „ambulantních" psychopatů – které nazýváme „zahradní typ psychopata" - nicméně sotva začal. Velmi mále je známo o nekriminální psychopatii. Nicméně někteří výzkumníci začali vážně zvažovat myšlenku, že je důležité zkoumat psychopatii ne jako umělou klinickou kategorii, ale jako obecnou osobnostní vlastnost napříč celou společnosti. Jinými slovy, psychopatie začíná být považována za více méně případ odlišného druhu člověka.

Jednou velmi zajímavou stránkou psychopata je jeho „skrytý život", který občas není velmi dobře ukryt. Zdá se, že psychopat má pravidelnou potřebu jít na „dovolenou do špiny a ponížení" stejným způsobem, jakým běžní lidé jedou na dovolenou do střediska, kde si užívají krásného okolí a kultury. Pro hlubší náhledo a celkový pocit této podivné „potřeby" psychopata – potřeba která nasvědčuje, že „chovat se jako člověk" je pro psychopata velmi stresující – si přečtěte více z The Mask of Sanity, kapitola 25 a 26.

Navíc si můžete přečíst Cleckleyho spekulace o tom, co je „ve skutečnosti v nepořádku" s těmito lidmi. Je velmi blízko návrhu, že nejsou lidmi v každém ohledu – nemají duši. Tato vlastnost „nepřítomnosti duše" z nich činí velmi účinné „stoje". Mohou být velmi talentovaní, moho psát vědecké práce, napodobovat slova o citech, ale po čase je jasné, že jejich slova neodpovídají jejich činům. Jde o typ člověka, kteří může tvrdit jak jsou zdevastováni žalem a kteří následně odejdou na večírek „aby zapoměli." Problémem je: oni OPRAVDU zapomenou.

Protože jsou velmi účinné stroje, jako počítač, jsou schopni vykonat složité rutinní postupy, za účelem docílení podpory u ostatních pro své potřeby. Tímto způsobem je mnoho psychopatů schopno dosáhnout v životě velmi vysokého postavení. Pouze časem si jejich společníci začnou být vědomi, že fakt jejich postupu po žebříku úspěchu je pouze díky porušování práv ostatních. „I přesto že jsou lhostejní k právům svých společníků, jsou schopní inspirovat pocity důvěry a jistoty."

Psychopat nevidí žádný nedostatek ve své psychice, žádnou potřebu pro změnu. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jo

(rajsveta, 4. 12. 2017 11:48)

Skap !!!

Základní pochopení psychopatů

(Quest, 10. 9. 2017 18:21)

Ještě se tu někdo bavil o chtíči, mají tu nejnižší animální sexuální energii, nikdy nezažili a ani nezažijí opravdový,duchovní a fyzický sex,jako dvě cítící vnímající lidské/duchovní bytosti.Logické,nemají vědomí. A jak nenávidí všechno a všechny, tak koho nenávidí nekonečněkrát více, je každý opravdový muž a opravdová žena, prostě pravý muž pravá žena, posvátný svazek, čistota a Bůh v nich,v nás :) Ciťte a vnímejte srdce a ať sehrají jakkoliv dobré divadlo, vždy ucítíte že nic necítí a to je jejich největší nepřítel,duch,srdce,vědomí,intuice,prostě Bůh :)

Základní pochopení psychopatů

(Quest, 10. 9. 2017 18:11)

Navazuji na pár komentářů pro lepší pochopení psychopatů.
Psychopat nemá vědomí/duši. Z medicínského hlediska nemá lidský mozek, stačí se podívat na scany, z duchovního hlediska nemají vědomí,snadno prokazatelné,když plně procítíte psychopata neucítíte v něm nic jiného než nekonečné zlo,žádné vědomí,žádné světlo, jsou to nekonečné generátory zla,ničeho jiného nejsou schopni, nejsou schopni citu ani pozitivních emocí,mají v sobě jen dvě touhy,manipulovat a ubližovat, udělají vše,aby se jim tohoto dostalo co nejvíce, v jakékoliv formě, v jakékoliv podobě, pokud psychopat má málo loutek na ubližování a manipulaci,doslova propadá depresi že nemá koho týrat či manipulovat, nikdy nepřestane,nemohou se změnit, pro lepší pochopení jsou stoprocentní opak vědomí, čiré,neměnné,krystalické zlo. Tak jako Buddha se rozvíjí do nekonečné dobroty a jiná cítící vnímající lidská bytost,ale má i svobodnou vůli,upadat do zla. Psychopat nemající vědomí se může rozvíjet jen do většího a většího zla, nemají na výběr,nemají svobodnou vůli,nemají volbu,prakticky psychopat co někdy neublíží, se přetvařuje, každý krok psychopata je buď manipulace nebo ublížení, nikdy jin jiného,tohle nezapomeňte,ať to vypadá jakkoliv. Nenávidí Boha, nenávidí světlo, nenávidí vědomí,nenávidí Vás za to že jste cítící lidské bytosti a cítíte lásku,prožíváte radost, štěstí a naplnění, duchovní růst,klid,mír,a nekonečněkrát světla více až třeba k osvícení, a to oni vědí,tak ničí, ničí vědomí,ničí lidské bytosti, mstí se,za to co jsou Bohu a lidem. Největší pomsta pro psychopata kterým Vám ubližoval a zničil Vás ? Je pouze jedna,očistěte se, regrese a duchovní podobné nástroje, někdo tu zmiňoval,že ho nemůže dostat z hlavy, to je proto,protože že jak oni nejsou schopni generovat světlo/vědomí tak jsou extrémními,podotýkám extrémními energetickými parazity,jsou na Vás energeticky napojení, logické,ubližovali,týrali,energeticky se napojili,očistěte se, vybudujte energetické ochrany a uvidíte jak psychopat bude soptit svíjet se na zemi prskat jak už Vás nemůže vysávat a energeticky na Vás nemůže. Zatímco vy jste se očistili a všecny jizvy zahojili,žijete šťastný a naplněný život,psychopat zůstává pořád psychopatem, a to je ta pomsta. Vím o čem mluvím,máme jednoho psychopata v rodině a to kdo nezažil, nepochopil detailně co je psychopat to ani nepochopí,prakticky nazvat to čirou,krystalickou,esencí zla je pro ně lichotka,a nikdy nezapomínejte že každý psychopat ví že je psychopatem, a nikdy jim nic nemůže pomoci, žádná duchovní léčba,prostě nic.

Psychopatka

(Lenka, 22. 7. 2017 13:25)

Dobry den,ja mam za sebou setkani s psychopatkou,snazila se zabit mne ,me dite a me rodice !!ale takovym zpusobem a intriky ze sme se malem pozabijeli vsichni navzajem a nikdo nevedel ze to vse dela ona!!kdo nezazil nepochopi ....jsou to takove intriky ktere normalni clovek nepochopy ....a hlavne bez jakehokoliv duvodu napr:napise me matce na meil zabijute najdu si te vim kde pracujes atd...par minut na to dojde k matce na kafe a objima ji kdyz place a boji se !!!smysl v tom nehledejte zadny neni ,mi jsme na to prisly az po 5 letech kdyz jeden znas skoncil na ARU kdo nema zkusenosti s psychopatem a nedokaze to pochopip pisi tady odkaz na slecnu psychopatku ktera nam dala konecne pokoj jelokoz ma praci snu (a natlakem od nas).....zavolejte si ,domluvte si schuzku a pozorujte ..okouzlujici slecna ale na vlastni riziko-jak minile se vam dostane pod kuzi znici vas!!!at si to zkusi ten kdo tu pise ze psychopati nejsou!!!!
Telefonní kontakt: +420 733 711 524
Email:  Kavanova.Veronika@email.cz

Psychopat

(Tojejedno, 19. 9. 2016 19:00)

Já mam odpor vůči sobě za to že jsem psychopat, chtěl bych být normální. Já si nevybral to čím jsem, nikdo se semnou radši ani nebaví a všechny kolem sebe jsem zničil včetně sebe já měl být už dávno mrtvý, kéž bych mohl cítit jako normální člověk.

Re: Psychopat

(Klára, 26. 4. 2017 12:20)

Já jsem se psychopatem žila a musím podotknout, že tento text docela sedí. Je to dle mého názoru to nejhorší co se ženě může stát. Už spolu nežijeme 5 měsíců, ale teror bohužel pokračuje. V tomhle státě tato problematika není moc ošetřena, ikdyž se mě pokusil dvakrát zabít, tak to nikoho nezajímá a já se musím ochránit sama.....a možná to dokážu, možná ne ...:(

Psychopat

(Martin, 11. 12. 2016 5:00)

Ahoj, byl jsem na psychologických testech na psychopatii, jednoznačně psychopat jsem, ale hlavou mi vrtá jedna věc. Můžou psychopati cítit lásku nebo to je jen touha získat něco/někoho? Zajímá mě to z důvodu, že jsem se dvakrát zamiloval, teda alespoň jsem si to myslel. Nevyšlo to a já akorát rozmlátil byt a vzteky si při prolomení skříně zlomil dva prsty, pak jsem na tu osobu vykašlal. O co tedy šlo? Láska? Dokonce jsem po 6-ti letech uronil slzu a ne kvůli těm zlomeným prstům. Celkem mě to mate. Díky za odpověď.

Re: Psychopat

(Anonce, 19. 12. 2016 16:38)

Ahoj chcel by som sa aj ja podelit o moju skusenost nieje to tak ze len zeny maju skusenost so psychopatom. Ja mam za sebou 20 rokov manzelstva ktore bolo normalne az do casu kedy sa moja zena nazamilovala do psychopata na ktoreho sedi presne vsetko co sa o psychopatoch pise, lenze od tej doby sa zmenila aj moja zena a momentalne zijeme oddelene nechala mi deti odstahoval sa a dufala ze ten psychopat bude snou ale samozrejme on sa na nu vykaslal. jej ostalo ako kazdemu hovori zlomene srdce chuderka nema deti atd.. vsade rozprava ako ju treba lutovat a pritom mne nechala deti hypoteku na krku. a akoze moje city su de ? ked sme boli manzelia ona disponovala so vsetkym peniaze atd.. mala moju doveru mala prehlad de som vsade ma kontrolovala stale mi volala kedy pridem atd.. , koltrola a manipulacia bola uplne bezna az tak ze som si to uvedomil az po case ked uz nie sme spolu. Ked sme boli spolu tak som si myslel ze ma miluje tak sa o mna boji ale ked si bez vahania zacala vztah tak asi pravda bola uplne volade inde. Jej islo a ide len o nu, ako ona dobre vyzera dobre sa aj oblieka ma dobru postavu je blondina. A ked zacne nariekat ako strasne trpi tak kazdeho ma v hrsti dokonala manipulacia. Deti to vedia vedia ze mama sa zmenila lebo aj sami povedali ze toto uz mama nieje. Takze neviem ci ten psychopat mal na nu ten vplyv alebo co ale strasne sa zmenila. Minule skrtila syna lebo ze k nej bol zly , ona sa odstahovala prerusila materinske puto a on je ten zly :-)
Zakladom ich manipulacie je lutost lebo aj minule prisla a vycitala detom ze sa o nu nezaujimeju lebo princezna bola chora tak prisla k nam a povedala detom doslova "jebete na mna!" a samozrejme v zlosti ako je to az tak absurdne ze doslova ti ludia ziju v takom klame tak strasne su seba stredny ze to az je hrozne. A to o tej zabave uplne sedi napriklad dcera k nej chcela ist spat lebo sa samozrejme kazdemu hovori ze na detoch jej zalezi atd.. ale ked chcela tam ist spat dcera a bol vikend a ona bola dohodnuta s kamaratkou tak jej povedala ze teraz nemoze. Cize dala na 1 miesto seba svoju zabavu nie vlastne dieta, ale pritom kazdemu hovori ako trpi ze nema deti ale jej konanie hovori jasne 1. zabava 2. deti. Je toho daleko viacej a je to na dlho.
Ale najlepsia rada je naozaj prerusit kontakt len naozaj pokial su tam deti tak je to velmi tazke kedze vieme ze deti potrebuju ako mamu tak aj otca rovnako a nepozaraju na nich ako na psychopatov.

empatia

(marian, 15. 12. 2016 9:10)

Mne to celé pripomína horoskopy a príznaky chorôb...nech si človek číta charakteristiku ktoréhokoľvek znamenia zverokruhu, vždy tam nájde nejakú ktorá naňho presne sedí. Takisto keď si človek číta príznaky chorôb, hneď tie príznaky na sebe cíti.
Mnohé príznaky psychopatie majú aj ľudia ktorí psychopati vôbec nie sú.
Ľudia jednoducho niekedy bývajú iba sebeckí, leniví, zúfalí, alebo im bolo toľko krát ublížené že sa radšej uzavrú do seba a svoje city sa boja dať najavo, existujú aj introverti aj autisti, ľudia s nízkym sebavedomím ktorí si neveria a preto nakoniec cúvnu zo sľubovaných aktivít...
Je ťažké to rozlíšiť a práve preto by to mal posudzovať školený expert.
Je nepravdepodobné že na diagnostiku psychopatie stačí nejaký test z internetu.

Jsem psychopat

(Psychopat, 10. 9. 2016 2:08)

"Psychopat nevidí žádný nedostatek ve své psychice, žádnou potřebu pro změnu".....Tak s tím si dovolím nesouhlasit Vážení :-) jinak bych asi neměl potřebu hledat na internetu, co je se mnou vnepořádku -> mám potřebu to změnit... A je pravda, že jsme o některé emeco ochuzeny, ale docela správně je dokáže od okolí okopírovat. Pro mě bylo nejhorší nahodit masku, když jsme měli v rodině úmrtí. Nevím jak se chovat, jaký emoce bych měl mít. Jsem realista a každý jednou umře, důležité je jaké vzpomínky v nás zanechá.

psychopat

(kebule, 30. 4. 2015 22:53)

Zdravím. Jsem ráda, že jsem narazila na stránku o psychopatech a děkuju za ní. Kdo jí napsal? Škoda, že jsme se o nich neučili už na škole. Předešla bych mnohaletému utrpení. Možná. Kdyby mi někdo pomohl a nebyl z rodiny. Protože v moci psychopatů jsem byla celé své dětství, které jsem protrpěla. Nestýkám se teď s nikým z rodiny, protože jsou to všichni manipulátoři a jeden psychopat je rodič. Víc jak 10 bodů pasuje na všechny členy v rodině jako na manipulátory. Oni by k Chocholouškovi nikdy nešli. Oni jsou normální. Ale ta oběť je pro ně nenormální. Mají černobílé vidění. Buď jste pro ně k něčemu nebo k ničemu. Buď jste pro ně slaboch, když jste citlivý nebo silný, pokud jste bezcitný. Nic mezitím. Je to dané výchovou. Takhle vychovaní byly mí rodiče. Já děti radši ani nechci. Jde to z generace na generaci. Vše co píšete na stránkách moc dobře znám a je to pravda. Kdo se s tím nesetkal, tak tomu nemusí ani věřit nebo si to neumí představit.

Re: psychopat

(kebule, 6. 5. 2015 13:04)

Ještě bych dodala, že mě mrzí to, že žiju až teď, skoro ve čtyřiceti letech. Předtím jsem byla obětí psychopatů všech členů rodiny. Ovlivnilo mě to tak, že jsem nebyla schopna navazovat vztahy s muži. Až teď začínám žít, a to je mi za pár let 40. Psychopati vám vezmou sebevědomí a pracují na destrukci vaší osobnosti. A když je jich v rodině hned několik, nemáte sílu a energii s tím něco moc dělat. Jediný, kdo vám pomůže, je dobrý psychoterapeut. Vzalo mi to spoustu let, které jsem mohla prožít ve štěstí, jsem prožila jen v utrpení. A jako dítě si myslíte, že si za to můžete vy. Psychopati vyvolávají ve vás pocity viny. Okolí nepomůže neboť neví, o co jde. Jsem ráda, že jsem to přežila a můžu to sem napsat. Přežít to, je umění. Tak mi to řekl i můj psychoterapeut. Nemůžu uvěřit, že po tolika letech utrpení můžu žít život bez utrpení. A užívám si to. Jako dítě a v pubertě jsem si myslela, že je normální trpět. Myslela jsem si, že jsem divná. Protože mi to rodina včetně sourozence říkala a myslela si to o mě. A myslí si to dodnes. Bylo to vymívání mozků. O psychopatech se nikde nevyučovalo. Internet nebyl. Je štěstí, že nyní si o tom může oběť přečíst na internetu a vyhledat pomoc.

Re: Re: psychopat

(stejný, 14. 5. 2015 13:21)

Tento článek mě potěšil.. Protože je mi 39 vyrostla jsem taktéž pod rukou psychopatických rodinných členů.. Sestry mě také braly, že jsem tady od toho, abych trpěla , taktéž jsem si myslela, že trpět je normální a taktéž jsem 2 roky strávila docházkami k terapeutce..
Od A do Z stejný příběh.. Milá slečno, nebo paní, nejste sama, kolem jsou další bojovníci a bojovnice proti nepřízni osudu a psychopatům..
Jsem ráda, že jste vytrvalá a svá.. To je super, velmi mě potěšilo, že ten stejný příběh a boj svádí i jiná osoba a taktéž to nevzdává a nepodléhá tlaku psyhopatů..
Super, gratuluji a jděte dál, nevzdávejte to. Jste šikovná :)

Re: Re: Re: psychopat

(kebule, 19. 5. 2015 20:40)

Děkuju. Já se léčila déle. Zajímavé je to, že synové nebo dcery, jeden z nich je obětí psychopata a chodí k psychologům a psychiatrům. Zatímco ten druhý se stane taky psychopatem a chová se úplně stejně jako ten rodič. Já úplně žasnu, když vidím, že sestra se chová úplně stejně jako otec. A měnit se nehodlá, je tak spokojená, že týrá svou sestru. Když jsme byly malé, nevypadalo to, že bude po něm. Je to sadistický psychopat, jeden z nejnebezpečnějších. Je to psaný na stránkách o psychopatech, že nejnebezpečnější je ten, který je sexuálně a hmotně zcela asketický. 12% lidí přejímá chování psychopatů. Vím, že nejsem sama, ale je nás menšina. Nepotkala jsem nikoho, kdo by zažil to, co já. Když jsem narazila na stránku o psychopatech, byla jsem překvapená, jak to sedí na členy rodiny. Jako by to bylo napsané přímo podle psychopatů a manipulátorů v naší rodině. Oni se měnit nechtějí. Myslí si, že jsou v pořádku, ale ty jejich oběti nejsou. Děkuju lidem, kteří stránky o psychopatech napsali. Naletět jim je snadné, protože jsou to zdatní manipulátoři. Netolerovat jim to jejich chování. Přitahovala jsem muže taky jen psychopaty nebo manipulátory, tzv. sebemilence. Ano, jsou to sebemilenci, jak to napsala S. Monyová.

Re: Re: Re: psychopat

(kebule, 19. 5. 2015 21:48)

Jsem ráda, že v tom nejsem sama. Bohužel jsem potkávala lidi, kteří to samé neprožili a proto mě nechápali. Kdo to nezažije, nepochopí. Mám a měla jsem kamarádky, které měly dětství většinou dobré. A ty Vám neporadí. Od toho jsou právě ti odborníci přes duši. Bylo těžké si přiznat, že jsem obětí. Oni si myslí, že jsou king, když Vám berou sebevědomí a shazují vás. Ale sebevědomý člověk nemá zapotřebí se takto chovat. Přeju Vám hodně štěstí v životě - stejná.

Re: Re: Re: Re: psychopat

(Zeď pro psychopaty, 10. 10. 2015 1:11)

Nebojte kebule,nejste v tom sama. Mnoho lidí se stalo oběťmi těchto zvrácených,tyranských,sadistických,násilnických zvířat deprivantů,psychopatů to je to samé. Největší pomstou pro psychopata je to,že se mu nepodařilo Vás zničit a budete žit láskyplný,mírumilovný,naplněný život,plný duchovního růstu. To oni nedokážou,nechápou to,a proto to ani nechtějí.

Vzkaz pro psychopaty. Vím že to nepochopíte ve svém patologickém narcismu,ale jsou lidé kteří do vás vidí během minuty,aniž by jste otevřeli ty své prašivé zrůdné držky,co umí jen manipulovat,lhát a ubližovat.

Existujeme.My Lovci Psychopatů. Zdi které neprorazíte a nezdoláte.Duchovní výšiny které nikdy nepochopíte. Skálu kterou nezničíte.My kteří vidíme do věcí více než vy,hlouběji než vy,stojíme tu,v plné ofenzivě vůči čisté esenci zla jakou jste vy. A vás a vaše zlo nikdy nestrpíme !

Re: Re: Re: Re: Re: psychopat

(Number one, 20. 8. 2016 13:24)

No, radsi budu dal psychopat, nez TOHLE.

ihihkhkhkbkh

(jgjgvjvjv, 4. 7. 2016 3:57)

učebnicový příklad kurvy.jestli nechces byt neytastna delat jinym nestesti a nechces nicit svoje deti tim ze jim ukazujes jaka ses coura , tak se spamatuj ja sem psychopat mam v hlave spoustu strasnych veci ale na tebe bych opravdu nemel zaludek,kdybys rekla sem devka furt chcimjinej klacek apak mam vycitky kvuli detem co mam delat , ale komu tady chces co nalhat ty kurvo budes si stezovat dalsim obetem nez je osukas a vykopnes , vis psychopat nevi ze by delal neco spatne ale ty jo a tim si o dost horsi on totiz by sve chovani zmenil mame pevne zasady moralky i kdyz poze sve vlastni podle nasich vlastnich pravidel jine nez vase vy nemate mozek na to pochopjt to ale my delame co povazujeme za spravne ty delas to compovazujes za spatne ltzes sobe detem i nam i tem chlapum a jestlimt8lik zivotu nicis a sama nejsimstastna si horsi neznjakykoliv psychopat ten ma aspon duvod udelat cloveka stastnym imkdyz jenom sebe sama treba si spina a nemela by ses mnozit dej se sterilizovat , a jinak kurva nejsi protoze ta si prizna co dela a nebudemze sebe delat hogo fogo.ty si horsi nez kurva i psychopat ztsbe blije a hlavne bliju ze lises o lasce to ze te svrbi kunda neni laska ale chtic pud nadrzenost

psychopat

(xy, 3. 7. 2016 18:21)

Jsem 3 roky vdovec. Dnes jsem byl nazván švagrovou,že jsem psychopat.
Může osoba ,která odpudí známé příbuzné někoho nazývat psychopatem?
Psychopat byl Hitler, Stalin a jiní menší tyrani. Já netýrám ani psa.

...

(Karamelka, 26. 4. 2016 23:05)

nevadilo by mít svýho psychopata na souložení - to s ním bylo peklo v pravým slova smyslu....


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »