Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro ty z vás, kteří chtějí porozumět psychopatii je Hervey Cleckleyho kniha The Mask of Sanity (Maska příčetnosti) naprosto nezbytnou studií psychopata, který není nutně typem zločince. Tato kniha již není k dostání. My jsme ji naskenovali a náš výzkumný tým pracovníků strávil dva týdny opatrného pročítání textu pro odstranění chyb převodu. Můžete si ZDARMA stáhnout celou knihe ve formátu PDF z odkazu vlevo nahoře.. ( Přečtěte si ukázkovou kapitolu z Masky Příčetnosti)

„Příjemný", „Okouzlující", „Inteligentní", „Bystrý", „Působivý", „Inspirující sebevědomí", a „Velmi úspěšný u žen": Tyto a podobná označení jsou opakovaně užívána Cleckleyem v jeho slavných případových studií psychopatů. Dále jsou, samozřejmě, „nezodpovědní", „sebedestruktivní" a tak dále. Tyto charakteristiky zdůrazňují ohromnou frustrací a záhadu obklopující studie psychopatie.

Zdá se, že psychopati mají velké množství právě těch vlastnosti, které jsou nejvíce žádané normálními lidmi. Ničím nenarušitelné sebevědomí psychopata zdá se býti téměř nemožným snem a je obecně to, o co „normální" lidé usilují získat navětěvami kurzů zvýšení sebevědomí. V mnoha případech se zdý být magnetická přitažlivost psychopata pro členy opačného pohlaví téměř nadpřirozená.

Cleckleyho klíčová hypotéza týkající se psychopatů je, že vskutku trpí opravdovou duševní nemocí: hlubokým a neléčitelným nedostatkem emocí. Jestliže cití alespoň trochu, jde pouze o emoce nejnižšího druhu. Psychopat koná podivné a sebedestruktivní věci, protože následky které by běžného člověka naplnili studem, znechucením se sebou samým a hanbou, jednoduše namají vůbec žádný vliv na psychopata. Co by pro ostatní znamenalo neštěstí, je pro něj pouhým pomíjivým nepohodlím.

Cleckley zároveň dodává podporu pohledu, že psychopatie je poměrně běžná ve společnosti obecně. Cleckley shromáždil některé případy psychopatů, kteří obecně normálně fungují ve společnosti jako podnikatelé, doktoři a dokonce jako psychiatři. Někteří výzkumníci nahlížejí na zločinnou psychopatii – která se často označuje jako porucha asociální osobnosti – za extrém „běžného" rozměru osobnosti.

My bychom charakterizovali kriminální psychopaty jako „neúspěšné psychopaty." Z toho vyplývá, samožřejmě, že mnoho psychopatů funguje ve společnosti a kteří si poradí lépe než ti, kteří se dostanou do rukou právního a sociálního systému.

Harrinton jde tak daleko, že považuje psychopata za nového člověka, za výsledek vývojového tlaku moderního života. Jiní badatelé tento pohled kritizují a poukazují na opravdové postižení, kterými klinický psychopat také trpí.

Studie „ambulantních" psychopatů – které nazýváme „zahradní typ psychopata" - nicméně sotva začal. Velmi mále je známo o nekriminální psychopatii. Nicméně někteří výzkumníci začali vážně zvažovat myšlenku, že je důležité zkoumat psychopatii ne jako umělou klinickou kategorii, ale jako obecnou osobnostní vlastnost napříč celou společnosti. Jinými slovy, psychopatie začíná být považována za více méně případ odlišného druhu člověka.

Jednou velmi zajímavou stránkou psychopata je jeho „skrytý život", který občas není velmi dobře ukryt. Zdá se, že psychopat má pravidelnou potřebu jít na „dovolenou do špiny a ponížení" stejným způsobem, jakým běžní lidé jedou na dovolenou do střediska, kde si užívají krásného okolí a kultury. Pro hlubší náhledo a celkový pocit této podivné „potřeby" psychopata – potřeba která nasvědčuje, že „chovat se jako člověk" je pro psychopata velmi stresující – si přečtěte více z The Mask of Sanity, kapitola 25 a 26.

Navíc si můžete přečíst Cleckleyho spekulace o tom, co je „ve skutečnosti v nepořádku" s těmito lidmi. Je velmi blízko návrhu, že nejsou lidmi v každém ohledu – nemají duši. Tato vlastnost „nepřítomnosti duše" z nich činí velmi účinné „stoje". Mohou být velmi talentovaní, moho psát vědecké práce, napodobovat slova o citech, ale po čase je jasné, že jejich slova neodpovídají jejich činům. Jde o typ člověka, kteří může tvrdit jak jsou zdevastováni žalem a kteří následně odejdou na večírek „aby zapoměli." Problémem je: oni OPRAVDU zapomenou.

Protože jsou velmi účinné stroje, jako počítač, jsou schopni vykonat složité rutinní postupy, za účelem docílení podpory u ostatních pro své potřeby. Tímto způsobem je mnoho psychopatů schopno dosáhnout v životě velmi vysokého postavení. Pouze časem si jejich společníci začnou být vědomi, že fakt jejich postupu po žebříku úspěchu je pouze díky porušování práv ostatních. „I přesto že jsou lhostejní k právům svých společníků, jsou schopní inspirovat pocity důvěry a jistoty."

Psychopat nevidí žádný nedostatek ve své psychice, žádnou potřebu pro změnu. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Kecy

(Veronika, 14. 12. 2013 1:08)

Děsí mě, že poznávám rysy svého muže. Je pravda, že kdo to neprožil, nechápe. Je hrozné, že se nedá jen tak ukončit nefunkční, destruktivní vztah, protože jsou tam děti. Co se s tím dá dělat? Napište mi někdo na Veruni@centrum.cz , kdo to prožívá či prožil jak to řešíte či jak jste to vyřešili?

Re: Re: Re: Re: Pro pakveru

(Adriana7777, 22. 3. 2014 22:56)

Co u toho Pána ještě ženská děláš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????
Co je těžké????
Žít v tak vedle tak ohavné osoby - neb být,žít normální život radovat se atd.
Píšeš že máš strach aby to ne poznamenalo tebe teď budu,na tebe ošklivá ale pokud si toto myslíš tak jsi hroznej SOBEC.Tebe ten pán bez kouska charakteru co chodí po bytě nahej co má inteligenci na 5% schovává si jídlo jen z toho mě je zle a to né kvůli tobě je to tvá VOLBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ALE ZPAMATUJ SE A KOUKEJ NA DĚTI ONI TO MUSÍ SNÁŠET ONI SI TO VEZMOU SEBOU DO ŽIVOTA TO CHCEŠ ????????????ONI TĚ BUDOU HÁZET DO STEJNÉHO PYTLE!!!!!!!!!!!!!!!!A PAK BUDEŠ STARÁ A ZBYDE TĚ JEN ABY JSI SE DÍVALA NA NECHUTNOST VÝKALŮ CO MÁŠ VEDLE SEBE.A TO JE FAKT HMMMMM NIC MOC VYHLÍDKY DO BUDOUCNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fak to tak chceš?
NÉ NECHCEŠ TAK NEFŇUKEJ A PADEJ OD TOHO PÁNA.
BUĎ SILNÁ A POKUD MYSLÍŠ ŽE HO MILUJEŠ VĚŘ ŽE NÉÉÉ MÁŠ POUHEJ ZVYK KAŽDODENNÍ RITUÁL .
BUĎ SILNÁ A RYCHLÁ NEŽEŇ SE DO ZÁHUBY A NEVĚŘ MU POKUD MU BUDEŠ VĚŘIT TAK SAMA VÍŠ ŽE JSI SAMA SOBĚ LŽEŠ.
ZACHOVEJ SE JAKO MATKA A MILUJ SVÉ DĚTI A DOKAŽ JIM ŽE JSI JINÁ!!!!!!!!!!!!!!!!
Přeji sílu a strach když budeš mít strach pak máš v ruce zbraň a dokážeš to.
Je to stupidní člověk ani né tak jako psycho.

Re: Re: Re: Re: Re: Keci

(Anonym, 23. 3. 2014 16:29)

Adrianě 7777
Souhlas mám stejní názor pakverka může si za to sama.

Presne vim co citis

(Jana, 11. 6. 2017 9:19)

Taky jsem si tim prosla, bohuzel pod shonem prace, pece o deti jsem si ani neuvedomovala co se to kolem deje,. Neustale ponizovani, prekrucovani pravdy. Uz jsem jeho manipulaci verila, ze jsem neschopna, hloupa, ze veci se udaly jinak nez jsem je vnimala ja. Skoro vas presvedci, ze jste blazen. Procitla jsem sice pozde ale procitla, Protoze jsem vedela ze on nic menit nechce a ze neodejde. Odesla jsem ja, uz jsem nemela silu pretahovat se o predmety, vsechno jsem mu nechala. A jemu to neni ani divny. Povazuje to za normalni. Zjistila jsem co vsechno nepotrebuju. Ale tim ze jsem odesla, jsem shodila ten tezky batoh ze zad a opet si pripadam jako silny bojovnik, mam spoustu pratel, kamaradek a lituju jen toho, ze jsem neodesla driv. Holky necekejte, ze to bude lepsi, nebude! Porad se to opakuje, slby, prisahy a za 2tydny mate zase na zadech batoh s vetsim a tezsim kamenem. Zvladnete to, ja jsem to zvladla v 53 letech a jde to. Myslete uz na sebe!!!!!!

Re: Re: Re: Kecy

(Sosa , 11. 11. 2016 14:46)

Moja matka je psychopat, celá rodina to zažíva na vlastnej koži. Hrôza, strach z nej, katastrofa... Veľká, veľká chyba bola, že sme si mysleli, že jej treba pomáhať, pomôcť, vysvetľovať. Lenže ako sa dá pomôcť niekomu, kto si o sebe myslí, že je úplne v poriadku, a všetci ostatní mu robia zle, ubližujú mu a nerozumejú?!... Im sa nedá pomôcť! Je to strata času a predlžovanie trápenia. Ale existuje jedna vec, ktorá pomôže - Úplne prerušiť "akýkoľvek" kontakt. Jedinú vec ľutujem, že som to nespravila už pred dvadsiatimi rokmi...

Re: Re: Re: Re: Kecy

(Tree, 10. 9. 2017 18:35)

Pro Sosa,

tohle spíš vypadá na schizoidní poruchu osobnosti, pokud mají nízké IQ neuvědomují si co jsou zač,nevidí se,nemají sebereflexi a ano myslí si že jsou naprosto v pořádku, i když jejich činy,neschopnost emočních,citových vztahů přináší katastrofu a bolest celému okolí, vysvětlování, i když jim popisujete co jsou oni zač,jejich činů,nepomůže,nevidí to,myslí si že jsou normální a ano, doslova patologická pozice oběti,vše si v hlavě zkroutí tak i když jsou 100% vinni,svými činy, že jsou nevinní,hodňouncí a celý svět je zlo a chce jim ubližovat. S odpuštěním a lítostí odejít, nemá smysl se o čemkoliv s nimi bavit. Je to smutný.

Re: Re: Kecy

(iveta, 12. 2. 2014 16:13)

Ahoj Jani, aj mám niečo podobné za sebou, mohla by si mi nechať kontakt, rada by som to prebrala, ak ti to nevadí, asi by mi to pomohlo, moj kontakt: iveta1234@centrum.sk. Dik

Re: Re: Kecy

(psycho, 4. 7. 2016 4:39)

Textkoho chces trestat ?kdyz chces normalniho chlapa tak nekoukej po penezych , po majetku , ale jestli treba nenimfetak nebo ozrala a xivej se na to comdela kdyz je pravej chlap mely by za nim jit vydet ciny jenze ty slusnyho chlapa nechces ty chces poradnej sex prachy a vzruseni takmsi nestezuj a nebo se zmen

Re: Kecy

(none, 6. 1. 2013 1:51)

Copak, poznavas se?

Re: Kecy

(Shina, 12. 8. 2013 15:18)

žiadnu pomoc nám netreba.Nikto z nich si o pomoc nežiada.Je to len priblblá mienka spoločnosti,že chceme pomoc.Nieje to žiadna nemoc ani postih ani nič podobné.

Adriana7777

(Adriana7777, 22. 3. 2014 22:22)

Víš Franto to je těžké chápat pochopit lidi kteří hažou psychopati přes palubu nelze je soudit.
Vžíj se do situace některého z nich co tady píšou,oni se třeba za milovali byli hodní a i tak od milující osoby trpěli.
Neb při horší situaci potkaly fakt super idiota s psychem do hromady a ten jim z nepříjemnil život na několik let a psychicky je poznamenal je těžké se do nich v žít.
Pokud to nezažiješ.
Ale co je fakt nelze aby každý psychopat byl stejnéj jakož to fizicky mongol - ani autisté nejsou stejný - schizofreniciici - šílené lidi atd atd atd.
Můžem být rádi že medicína je vyspělá a neháže je všechny do jednoho pytle.
Tak jak tomu bývalo svým způsobem ještě nedávno dle historie.
Ale nechtěla jsem až tak do důsledku rozšířit svůj názor.
Psychopat není každý stejní a s čím z cela souhlasím i psychopat má emoce jakého kolik rázu když zabije v ten moment si s toho nic nedělá to přece musí být emoce i dokonce si řekne proč a v tom spočívá ten průser on si to dokáže jakkoliv o důvodnit ke svému prospěchu a za pár dní ho nic ne tíží.
Psycho dokáže dát tolik lásky najevo tomu druhému že ten druhý se cítí dokonale ale pozór psycho chce to samé DOKONALOST od partnera pokud jí nedostane přestane ho partner-ká zajímat.
A to tak rychle že ten druhý ani neví proč a psycho ho nevědomě z deptá.
Prostě faktem je že oni city mají ale na jiné úrovni než zdravý člověk.
Psychopati na pohled vypadají naprosto v pohodě ale nejsou.
Pořád a pořád do poslední kapky bez ohledu až k sebe likvidaci si dělají ve svém životě razantní změny pořád chtějí stoupat víš a víš ne snesou prohru nedokážou se smířit v jakémukoliv pádu.
Psychopat není šťastný život neumí žít ano pokud psychouš už pozná že s ním není něco v pořádku že je odlyšnej že nechápe lidi kolem a že on není chápán dle jeho představ,pak dokáže se i radovat z nikterích okamžiků,zájmů i když svou radost dá najevo přehnaně při hudbě práci sexu ale to co on dokáže ze sebe dostat mu zdravý člověk může zavidět.
PSYCHOPATI jsou prostě děsně těžký případ a to né jen pro lidi okolo ale i pro něj samotný.
Mě trvalo dost dlouho se rozpoznat :)))))).
Měj se.

Re: Adriana7777

(Martin, 9. 10. 2015 2:07)

Hmm další psychopat, nejsměšnější na tom tvým textu,který si psychopatko popsala je to,že jsi myslíš,že jsi to napsala dokonale. Ale už v tom textu rozpoznám psycho vedle psycho ...

Tvá slova
Psycho dokáže dát tolik lásky najevo tomu druhému že ten druhý se cítí dokonale ale pozór psycho chce to samé DOKONALOST od partnera pokud jí nedostane přestane ho partner-ká zajímat.

Víš, je nemožné tobě jako psychopatovi vysvětlit,že ty partnerovi lásku nedáváš, protože lásky nejste schopni,pouze pseudolásky,pseudozájmu,pseudocitu,vždy s postranními zlými úmysly. Ale ty to víš... Tak nehraj svá divadla na webu,kde většina ty divadla prokoukne. Oj to slovíčko nemáte rádí co ? :D :D Prokouknout :D :D

A jak vy psychopati vyžadujete DOKONALOST :D :D :D kdybys viděla ty psycho jak se teď směju :D :D :D Vy psychopaté,kteří jste pod-zvířatama pač i pes cítí emoce a má v sobě opravdovou lásku a náklonnost ale vy ne ! ! ! Vy jste ti nejextrémněji NEDOKONALÝ invidua na planetě ! ! ! Vy nikdy DOKONALOSTI NEDOSÁHNETE ! ! ! PROTO JI TAK VYŽADUJETE U DRUHÝCH ! ! !

Re: Kecy

(Gábi, 8. 12. 2014 2:40)

Sám meleš kecy !!! Takové nezměníš chápeš? Zřejmě jsi také psycho a jen se lituješ.... To je typické !! By se ti líbilo, abychom tě všichni litovali jaký jsi chudáček a ty jsi z toho jen profitoval.. Nezapomen se ted litovat jeste víc, kdyz jsi zde neskončil jako vítěz. :)) ubožáku.... :)

Re: Kecy

(XYZ, 14. 9. 2016 17:33)

Tak tvoj komentar je ukazka cistej Psychopatie.

Re: Kecy

(Carmen, 19. 12. 2016 20:08)

S úvodem nesouhlasím, s posledními větami ano. Také souhlasím se všemi komentáři, které popisují, jak a proč je tak těžké a vlastně nemožné žít, stýkat se s psychopatem. Hnusí se mi ti, kteří se vyjadřují o psychopatech, a pravděpodobně i o jiných duševně nemocných lidech, s despektem až vulgárně. Dokazují tím bud´svoje nízké IQ, nebo osobní nezdary a komplexy, které si zde léčí a vybíjejí na těžce nemocných jedincích. Takoví jsou horší než psychopati, raději psychopata, než zakomplexovaného blbce.
Tři roky mám vedle sebe psychopata, kterého miluji celým
srdcem, a lituji zrovna tak. Od něho přichází jen zlo a destrukce. Ale má také s sobě něco, o čem se normálním mužům ani nesní. Samozřejmě i spousta normálních mužů
má své kouzlo osobnosti, ale nikdy tak extrémně silné až jakoby z jiné planety. To, jak se psychopat dokáže chovat, když chce a když jde, jen a pouze, za vlastním prospěchem, je naprosto unikátní a těžko tomu odolat. Stejně tak, jako jeho superdokonalé
herecké výstupy, slovem i nenapodobitelnou mimikou, které, ač vím, že jde o podvod, o zákeřnou hru se mnou,
mohu poslouchat hodiny a hodiny. Má v malíčku celý repertoár, od rozšafného, roztomilého muže až po skromného, ukřivděního chudáčka, tzv. zbitého psa.
Je bolestivé vědět, zvláště když ho milujete, že pod maskou mu koluje v žilách bez přestávky to nejjedovatější
zlo a touha vám ublížit, vás ničit a zničit. Když masku odloží, a on ví kdy a proč, nastane vytrvalý a neúprosný
psychický a často i fyzický teror. Psychopat je mistr na
ulovení a ničení svých obětí. Je to chladnokrevný stroj a
patologická vytrvalost je mu vlastní....
Je ale třeba vědět a připustit, že je to těžce duševně nemocný člověk, který trpí, který se tak nechová naschvál,
on to nechce, ale ani nemůže změnit. Stejně jako u schizofrenie, OCD apod. Moje známá trpí schizofrenií a zároveń OCD, ví o tom, ale sama nic nezmůže a léčit se odmítá. Sama si kupuje nějaké uklidńující pilulky, protože u těchto nemocí jde o neodbytné nutkavé myšlenky, patologický strach, deprese apod. Bez pilulek by asi spáchala pod tlakem příznaků té nemoci sebevraždu.
Jak jsem vysledovala, některé formy,body v chování mé
známé a mého psychopata se shodují. U psychopata to nejsou nutkavé myšlenky, patologický strach apod., co jej
dělá nemocným, ale dle mne to je neodbytné nutkání zla,
nenávisti, závisti, potřeby využít, ublížit a zničit svoji obět´.
Zvláště osobu/obět´spokojenou a milující. Podle mne se také psychologické poruchy často více či méně prolínají.
Moje známá je prakticky emocionálně téměř nebo zcela na nule, stejně jako můj psychopat. Každý psychopat je zase více či méně ztělesněním ZLA. Jako každý schizofrenik, tak i každý psychopat je jiný. Psychopat si svoje chování určitě nevybírá a neprovádí naschvál. Je to,
stejně jako schizofrenik aj. , těžce psychicky nemocný člověk a má právo na stejnou právní ochranu. To, že páni
experti ještě nenašli způsob, jak psychopatii léčit nebo alespoń zmírnit, neznamená, že se v civilizovaných zemích
odflákne věc tím, že psychopat je vlastně normální, a tím i
odpovědný za svoje chování a činy. URČITĚ NE !!!
Ani já nejsem hloupá a naivní a vím, že ho musím vykázat
do patřičných mezí nebo s ním úplně přerušit kontakt,
protože on by mě opravdu zničil. Cítím to často sama na sobě, že to tříleté peklo mě přivede bud´ do blázince, nebo předčasně do hrobu. Ale milovat ho budu do smrti,
už proto, že psychopat trpí stejně jako všichni duševně i jinak těžce nemocní.
Být psychopatem není určitě žádná rozkoš a život psychopata není zcela jistě žádná procházka růžovým sadem !!!

Re: Re: Kecy

(Su, 1. 4. 2017 18:24)

Mám stejnou zkušenost jako vy se ženou, dokáže předvést náherné divadlo o lásce, zorganizovat skvělé romantické akce, zahrnovat Vás neuvěřitelnou péčí, psát krásné zamilované básně, usilovně až urputně se snaží dobýt Vše srdce, zahrnuje vás dary a laskavými službami, dělá pro vás nečekané věci, obdivuje vás a vychvaluje až do nebes...
Je velmi těžké tomu odolat, a snadné si na to zvyknout a podlehnout závislosti. Až do chvíle, kdy zjistíte že něco tu nehraje, něco tu není v pořádku. A když nakonec zpočátku nesměle namítnete, že toto není láska, nebo dokonce vyslovíte kritiku, tak se z "ráje" dostanete šupem do pekla. Začne nelítostný boj o moc nad vámi, jak vás dostat pod absolutní kontrolu, pomocí vyvolávání pocitů viny, odsuzování, pohrdání, stavění se do pozice oběti, to vše za pomocí manipulace, která, když ji nakonec prohlédnete, bere dech a nemůže tomu dlouho uvěřit, přestože se to reálně děje. Nechápete, dlouho co se stalo a ještě dlouho se vzpamatováváte z toho že jste stal obětí, doslova kořistí, služebníkem, věcí pro uspokojení něčích potřeb.
P.S: Překvapuje mne že i když jste ve fázi že už to všechno víte stále tu závislost prodlužujete a prohlubujete, o to je probuzení a náprava bolestnější,horší a delší.
Jediné pozitivum, co na tom vidím, je to, že psychopat sice hraje, podvádí , všechno je lež, ale napodobuje něco co existuje, ukazuje že všechen ten podvod vlastně má obraz ve skutečné lásce a jaká může být, to je světlo ve tmě, ale na opačném konci než s psychopatem/-tkou.

Krásný příklad

(Quest, 10. 9. 2017 18:39)

Na tomto příkladu od Carmen,můžete krásně vidět jak psychopat překroutí cokoliv,jejich zvrácené veškeré jednání myšlení dedukce vycházející pouze ze zla,víte co je horší než psychopat ? Psychopat s vysokým IQ :)

Základní pochopení psychopatů

(Quest, 10. 9. 2017 18:21)

Ještě se tu někdo bavil o chtíči, mají tu nejnižší animální sexuální energii, nikdy nezažili a ani nezažijí opravdový,duchovní a fyzický sex,jako dvě cítící vnímající lidské/duchovní bytosti.Logické,nemají vědomí. A jak nenávidí všechno a všechny, tak koho nenávidí nekonečněkrát více, je každý opravdový muž a opravdová žena, prostě pravý muž pravá žena, posvátný svazek, čistota a Bůh v nich,v nás :) Ciťte a vnímejte srdce a ať sehrají jakkoliv dobré divadlo, vždy ucítíte že nic necítí a to je jejich největší nepřítel,duch,srdce,vědomí,intuice,prostě Bůh :)

Základní pochopení psychopatů

(Quest, 10. 9. 2017 18:11)

Navazuji na pár komentářů pro lepší pochopení psychopatů.
Psychopat nemá vědomí/duši. Z medicínského hlediska nemá lidský mozek, stačí se podívat na scany, z duchovního hlediska nemají vědomí,snadno prokazatelné,když plně procítíte psychopata neucítíte v něm nic jiného než nekonečné zlo,žádné vědomí,žádné světlo, jsou to nekonečné generátory zla,ničeho jiného nejsou schopni, nejsou schopni citu ani pozitivních emocí,mají v sobě jen dvě touhy,manipulovat a ubližovat, udělají vše,aby se jim tohoto dostalo co nejvíce, v jakékoliv formě, v jakékoliv podobě, pokud psychopat má málo loutek na ubližování a manipulaci,doslova propadá depresi že nemá koho týrat či manipulovat, nikdy nepřestane,nemohou se změnit, pro lepší pochopení jsou stoprocentní opak vědomí, čiré,neměnné,krystalické zlo. Tak jako Buddha se rozvíjí do nekonečné dobroty a jiná cítící vnímající lidská bytost,ale má i svobodnou vůli,upadat do zla. Psychopat nemající vědomí se může rozvíjet jen do většího a většího zla, nemají na výběr,nemají svobodnou vůli,nemají volbu,prakticky psychopat co někdy neublíží, se přetvařuje, každý krok psychopata je buď manipulace nebo ublížení, nikdy jin jiného,tohle nezapomeňte,ať to vypadá jakkoliv. Nenávidí Boha, nenávidí světlo, nenávidí vědomí,nenávidí Vás za to že jste cítící lidské bytosti a cítíte lásku,prožíváte radost, štěstí a naplnění, duchovní růst,klid,mír,a nekonečněkrát světla více až třeba k osvícení, a to oni vědí,tak ničí, ničí vědomí,ničí lidské bytosti, mstí se,za to co jsou Bohu a lidem. Největší pomsta pro psychopata kterým Vám ubližoval a zničil Vás ? Je pouze jedna,očistěte se, regrese a duchovní podobné nástroje, někdo tu zmiňoval,že ho nemůže dostat z hlavy, to je proto,protože že jak oni nejsou schopni generovat světlo/vědomí tak jsou extrémními,podotýkám extrémními energetickými parazity,jsou na Vás energeticky napojení, logické,ubližovali,týrali,energeticky se napojili,očistěte se, vybudujte energetické ochrany a uvidíte jak psychopat bude soptit svíjet se na zemi prskat jak už Vás nemůže vysávat a energeticky na Vás nemůže. Zatímco vy jste se očistili a všecny jizvy zahojili,žijete šťastný a naplněný život,psychopat zůstává pořád psychopatem, a to je ta pomsta. Vím o čem mluvím,máme jednoho psychopata v rodině a to kdo nezažil, nepochopil detailně co je psychopat to ani nepochopí,prakticky nazvat to čirou,krystalickou,esencí zla je pro ně lichotka,a nikdy nezapomínejte že každý psychopat ví že je psychopatem, a nikdy jim nic nemůže pomoci, žádná duchovní léčba,prostě nic.

Psychopatka

(Lenka, 22. 7. 2017 13:25)

Dobry den,ja mam za sebou setkani s psychopatkou,snazila se zabit mne ,me dite a me rodice !!ale takovym zpusobem a intriky ze sme se malem pozabijeli vsichni navzajem a nikdo nevedel ze to vse dela ona!!kdo nezazil nepochopi ....jsou to takove intriky ktere normalni clovek nepochopy ....a hlavne bez jakehokoliv duvodu napr:napise me matce na meil zabijute najdu si te vim kde pracujes atd...par minut na to dojde k matce na kafe a objima ji kdyz place a boji se !!!smysl v tom nehledejte zadny neni ,mi jsme na to prisly az po 5 letech kdyz jeden znas skoncil na ARU kdo nema zkusenosti s psychopatem a nedokaze to pochopip pisi tady odkaz na slecnu psychopatku ktera nam dala konecne pokoj jelokoz ma praci snu (a natlakem od nas).....zavolejte si ,domluvte si schuzku a pozorujte ..okouzlujici slecna ale na vlastni riziko-jak minile se vam dostane pod kuzi znici vas!!!at si to zkusi ten kdo tu pise ze psychopati nejsou!!!!
Telefonní kontakt: +420 733 711 524
Email:  Kavanova.Veronika@email.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »